Ağustos 23, 2021 - Blog

Adıyaman Meksika Vize Danışmanlık Hizmeti

Değerli ziyaretçilerimiz; Adıyaman’da yaşayan ve Birleşik Meksika Devletleri’ne seyahat etmek isteyen kişiler için hazırladığımı ‘’ Adıyaman Meksika Vize Danışmanlık Hizmeti ’’ konu başlıklı yazımıza hoş geldiniz.

Adıyaman (il merkezi), Besni, Çelikhan, Gölbaşı, Samsat, Tut, Sincik gibi Adıyaman ilçelerinde yaşayan kişiler Meksika vizesine bireysel başvuru yaparak ya da danışmanlık hizmeti alarak başvurabilirler.

Özellikle; ilk defa vize alacak, daha önce hiç yurtdışına seyahat etmemiş, vize formları ve kuralları hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin Meksika vizesine danışmanlık firmaları desteği ile başvuru yapmaları tavsiye edilir.

‘’ Meksika Vize Danışmanlık Acentaları ile Vize Alma ’’ yazımızı okuyarak;

 • Meksika vize danışmanlığı nedir?
 • Meksika için vize firmaları hangi hizmetleri verir?
 • Meksika vize danışmanlık ücretleri,
 • Meksika vize firmaları gibi bilgileri öğrenebilirsiniz.

Meksika vizesine hemen başvurmak için ‘’ BİZE ULAŞIN ’’ sayfamızı tıklayınız.

Adıyaman’dan Meksika Vizesi Nasıl Alınır?

Adıyaman’da yaşayan kişiler bordo pasaport sahibi olmak koşulu ile Meksika vizelerini İstanbul ya da Ankara’ya gitmeden alabilirler.

Bordo pasaportu olan Türk Vatandaşları Meksika e-vize (Meksika elektronik vize) başvurusu yapma hakkına sahiptirler. E-vize başvurusu internet üzerinden yapılır ve başvuru aynı gün sonuçlanır. Başvuru için vize evraklarının hazırlanması ya da Meksika vize görüşmesine katılmak gerekmemektedir.

İnternet üzerinden Meksika vize başvurusunun yapılması sonrası onay ya da ret yanıtı gelecektir.’’ Başvuru onaylanmıştır’’ bildirimi alan kişiler vize çıktısını alarak pasaportları ve bu e-vize çıktısı ile Adıyaman’dan Meksika’ya seyahat edebileceklerdir. Bordo pasaportlu olarak Meksika elektronik vizeye başvuran fakat başvurusu kabul edilmeyen kişiler ise ‘’Başvuru İşlenmemiştir’’ bildirimi alırlar. Bu kişilerin Meksika e-vize başvuruları reddedilmiştir.

Meksika vize reddi alan, Meksika e-vize için uygun olmayan kişiler Konsolosluk’tan randevu alarak bizzat randevuya katılarak başvuru yapmalıdırlar. Aynı zamanda yeşil pasaportlu kişilerin de e-vize değil, randevu alarak şahsi başvuru yapması gerekmektedir. Vize bölümü başvuru sonrası gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yaparak vize sonucuna dair karar verecektir.

İnternetten Meksika vize başvurusunu başvurucular kendileri tamamlayabilecekleri gibi vize acentalarından da hizmet alabilirler. Meksika vizesini şirketle almak isteyen kişiler Adıyaman Meksika vize şirketleri ya da İstanbul, Ankara gibi diğer şehirlerdeki diğer Meksika vize firmalarından destek alabilirler.

Meksika vize formu, Meksika vize başvurusu gibi konularda bilgi almak Meksika vizesi hakkında detaylı bilgiler verdiğimiz ‘’ Meksika Vizesi Nasıl Alınır? ’’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Adıyaman Meksika vize işlemleri için; Meksika vize ücretleri, Meksika vizesi için gerekli evraklar, Meksika vizesi için gerekli işlemeler gibi konularda bilgi için temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Adıyaman Meksika Vize Ücreti

Meksika e-vize başvurusu ücretsizdir. Başvuru için vize harç ücreti talep edilmemektedir.

Meksika vizesinin Konsolosluk’tan alınmasının gerekmesi durumunda vize ücreti ödenecektir.

E-vize başvurunuzu vize acentası desteği ile yapmak istemeniz halinde Meksika vize danışmanlık ücreti ödemeniz gerekecektir.

Meksika Turist Vizesi İçin Otel ve Uçak

Meksika turist vizesi başvurusu için otel ve uçak için ödemelerin yapılmış olması ya da rezervasyon sunulması zorunlu değildir. Vize başvurusu seyahat planı netleştirilmeden de yapılabilir.

Meksika vizesi alındıktan sonra Meksika’ya girişte otel rezervasyonu ya da Meksika’da kalınacak adres sorulabilir. Ayrıca Meksika’ya seyahat etmeden önce ya da ülkeye girişte doldurulması gereken form olan Meksika FMM formunda da Meksika uçak bilet, detayları ve Meksika konaklama bilgileri istenmektedir.

Adıyaman Meksika turist vizesi ve FMM formu hakkında detaylı bilgi için ‘’Meksika Turist Vizesi Başvurusu ve FMM Formu’’ yazımızı okuyabilirsiniz.

Meksika E-vizesi Hakkında Önemli Notlar:

 • Meksika e-vize başvurusu için bordo pasaport sahibi olunmalıdır.
 • Meksika e-vizesi; Türk, Ukrayna ve Rus vatandaşları için geçerli bir uygulamadır.
 • E-vize başvurusu internet üzerinden elektronik vize formu doldurularak yapılmaktadır.
 • Meksika vize formu doldurulurken pasaporttaki bilgilerin tam ve eksiksiz girişi yapılmalıdır.
 • Meksika formu onaylanmadan önce mutlaka kontrol edilmelidir.
 • Meksika’ya girişte; Meksika’da konaklanacak adres, Meksika dönüş bileti, yeterli finansal varlığa sahip olunduğunu kanıtlar banka hesap dökümleri istenebilmektedir.
 • Meksika seyahati öncesi Meksika e-vize çıktısı okunaklı olarak alınmış olmalıdır.
 • Meksika e-vizesi SAE sistemine (Meksika Elektronik Vize Onay Sistemi) kayıtlı havayolu şirketleri ile uçulması durumunda geçerlidir. Bilet satın alınırken gerekli kontrol mutlaka yapılmalıdır.

‘’ Adıyaman Meksika Vize Danışmanlık Hizmeti ’’ yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara!