• Adres: Kadıköy/İstanbul
  • E-posta: salt@saltvisa.org
  • Telefon: 05324946445

Bizi Tanıyın

Bizi Tanıyın

vize-danismanligi

Bizi Tanıyın

Tecrübeli Personeliyle
Vize İşlemleriniz Güvende

Değerli ziyaretçilerimiz,

SaltVisa: temelleri 2015 yılında atılmış vize işlemleri üzerine çalışmalar yürüten butik bir oluşumdur.

Ekibimiz, 10 yıla yakın süredir vize uygulamalarına yönelik sektör paydaşlarından edindiği kişisel tecrübeleri, ülkeden ülkeye değişen vize kuralları, Türkiye’de bulunan Diplomatik temsilcilik, Konsolosluk ve Fahri konsolosluklarda yaşanan güncel gelişmeleri takip etme ve paylaşma amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

İlkesel olarak vize işlemleri hakkında sizlerle en temiz bilgiyi sunmayı ve karışık vize sürecini bir nebze olsun basitleştirmeyi amaç ediniyoruz. Her sektörde rastlanılan klişe yalanları, laf kalabalıklarını sevmiyor ancak vize reddi veya vize onayı alınabilmesi için bir çok faktörün de bir araya gelmesi gerekeceğini sizlere şimdiden hatırlatmak istiyoruz.

Web sayfamızı hazırlarken sayfa içerisindeki konu başlıklarını vize mevzuatı ile ilgili beşeri konu ve kişisel tecrübelerden yola çıkılarak oluşturmaya çalıştık. Dolayısıyla web sayfamızda yer verdiğimiz bu konular aynı zamanda vize işlemleri üzerine sorulmuş yüzlerce soru arasında tercih ettiğimiz en kritik, en beşeri ve en spesifik sorularında bir derlemesi olacaktır.

Öte yandan, SaltVisa bugün özel bir girişim olarak İngiltere, Amerika, Kanada, Schengen, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinin vize uygulamaları hakkında kapsamlı çalışmalar yapan az sayıda oluşumların arasında bulunuyor olmanın heyecanı içindedir.

SaltVisa şimdilik vize başvurularında aracılık hizmeti veya danışmanlık hizmeti vermemektedir. Ancak yeni alınacak kararlar hakkında da sizleri yine buradan bilgilendireceğimizi bilmenizi isteriz.

Görüşmek dileğiyle…

Call Now ButtonHemen Ara!