Eylül 15, 2021 - Blog

Eskişehir Dubai Vizesi Başvurusu ve Danışmanlık Hizmeti

Değerli ziyaretçilerimiz, ” Eskişehir Dubai Vizesi Başvurusu ve Danışmanlık Hizmeti ” konusu üzerine hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten bir tanesi olan Dubai, son yıllarda Türkiye’den turistik amaçlarla ya da iş seyahatleri sebebiyle çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor.

Bu yazımızda Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Odunpazarı diğer bir deyişle Eskişehir’de olup turizm, fuar, müşteri ziyareti, sınav, eğitim, konferans ve aile-arkadaş ziyareti gibi gerekçelerle Dubai’ye gitmek isteyen ve;

 • Dubai vizesi nedir?,
 • Eskişehir’de yaşayanlar için Dubai vizesi hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?
 • Eskişehir’den Dubai vizesi nasıl alınır?
 • Eskişehir Dubai e-Vize başvurusu nasıl yapılır?
 • Dubai vizesi başvurusunda şahsen bulunmam gerekir mi?
 • Eskişehir’den Dubai vizesi almak isteyenler nelere dikkat etmelidir? gibi pek çok sorunun cevabını merak eden vatandaşlarımız için, derlediğimiz en güncel ve güvenilir Dubai vize bilgilerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

Dubai vize işlemlerinizi başlatmak için lütfen ” BİZE ULAŞIN ” sayfamızı kullanın.

Daha detaylı bilgi için okumaya devam edebilirsiniz.

Dubai Vizesi Nedir?

Dubai, Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) devletleri arasında herhangi bir vize muafiyet anlaşması bulunmadığı için, Türkiye’den seyahat edecek bordo pasaportlu (umuma mahsus / ordinary / regular) her bir yolcudan vize istemektedir. Eskişehir Dubai Vizesi, Eskişehir’de olup Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımızın almaları gereken vizedir.

Dubai vizesi bir BAE’ye giriş izni olarak da tanımlanabilir. Dubai vizesi olmayan yolcular ülke topraklarına giriş yapamaz hatta uçağa binişlerinde dahi sorunla karşılaşabilirler. Dolayısı ile Eskişehir’den Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımızın da seyahatleri öncesinde geçerli Dubai vizelerini mutlaka edinmeleri gerekmektedir.

Ülkeye varışta diğer bir deyişle Dubai kapı vizesi sadece Avrupa Birliği vatandaşları için geçerli bir vizedir. Dolayısıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Dubai kapı vizesi alamayacaklardır. Vatandaşlarımızın vizelerini seyahat etmeden önce Türkiye’den almaları zorunludur.

Sayfamızın devamında; Eskişehir Dubai Vizesi işlemleri ve Eskişehir Dubai E-vize başvurusu hakkında ayrıntılı bilgilere değineceğiz.

Eskişehir’den Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Öncelikle sözünü ettiğimiz Dubai Vizesi Türk vatandaşları için oldukça hızlı, kolay ve az evrak gerektiren bir işlemle alınabiliyor.

Eskişehir’den Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımız vizelerini seyahatleri öncesinde, BAE Göçmenlik Ofisinin çalışma günleri ve saatleri içerisinde vize aracı firmalar aracılığıyla online olarak edinebiliyorlar. Alınacak olan Dubai vizeleri bir e-vizedir ve başvuru sahiplerine e-posta ortamında iletilecektir. Bu yüzden vize başvuru sahiplerinin vize işlemleri için Ankara ya da İstanbul’a gitmelerine, herhangi bir BAE temsilciliği ile yüzyüze görüşme gerçekleştirmelerine gerek yoktur.

Yukarda da ifade ettiğimiz gibi Dubai vizesi pasaportlara basılan sticker veya etiket vize şeklinde bir vize değil. E-Vize ya da elektronik vize şeklinde tanımlanan, E-posta ortamında temin edilen ve PDF formatında; üzerinde BAE devletinin logosu, geçerli bir barkod numarası, başvuru sahibinin pasaport, kimlik numaraları ve vize başvurularını kabul etme yetkisi olan sponsor şirketin bilgileri bulunan bu vize türü ile vatandaşlarımız Dubai’ye giriş yapabiliyorlar.

Eskişehir Dubai vizesi için gerekli evraklar ve söz konusu yetkili şirketler, firmalar hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıda vereceğiz.

Dubai Vizesi İçin Ne Zaman Başvuru Yapılmalı ?

Öncelikle Eskişehir’den Dubai’ye gitmek için vize alacak vatandaşlarımızın seyahat tarihlerine en az 10 gün kalacak şekilde başvurularını yapmalarını tavsiye ederiz. Öte yandan BAE Göçmenlik Ofisleri Cuma günleri ve haftasonları kapalı olduğu için vizelerinin bir an önce çıkmasını isteyen vatandaşlarımızın başvurularını Pazartesi ya da Salı günleri yapmaları vizelerinin daha hızlı işleme konmasını ve sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Dediğimiz gibi tatil günlerinde ya da yoğun dönemlerde vize başvurularının sonuçlanma sürelerinin uzayabileceği de hesaba katılmalıdır. Dolayısıyla eksik belge ya da çeşitli başka sebepler sebebiyle alınacak olası retler sonucu seyahat tarihinden önce yeniden bir vize başvurusu yapılabilecek kadar sürenin kalabilmesi önemlidir. İşte bu yüzden Eskişehir’den Dubai’ye seyahat etmek için vize başvurusu yapacak vatandaşlarımızın mümkünse birkaç hafta daha önceden başvurularını gerçekleştirmelerini öneririz.

Eskişehir’den Dubai Vizesi Almak İçin Hangi Adımlar İzlenmeli?

Eskişehir’de olup Dubai’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız sık sık Ankara’da ya da İstanbul’da olmalarının gerekip gerekmediğini, ya da Eskişehir’de oldukları için ayrıca yapmaları gereken şeylerin neler olduğunu soruyorlar. Öte yandan kıyasla kolay bir vize de olsa Dubai Vizesi hakkında adım adım yapılacaklar, kafaları karıştırabiliyor.

Öncelikle yukarda da ifade ettiğimiz gibi Eskişehir’den Dubai’ye gidecek vatanşlarımızın, Dubai vizesi E-Vize türünde bir vize olduğu için, Ankara ya da İstanbul’da, ya da herhangi bir BAE temsilciğiliğinde bizzat bulunmalarına gerek yok.

Eskişehir’den Dubai vizesi başvurusu yapacak vatandaşlarımız;

 • Yetkili Dubai vize acentası ile iletişime geçmeli,
 • En az 6 ay geçerli, karşılıklı 2 boş sayfası olan pasaportlarının fotoğraflı ve kimlik bilgilerinizi içeren sayfasının renkli scan etmeli,
 • Seyahat edecek her bir birey için ayrı ayrı vize ücretlerini ödeyerek vize başvurularını başlatmalılar.
 • Eskişehir Dubai vizesi ücreti hakkında detaylı ve en güncel bilgilere aşağıda değineceğiz.
 • Tüm bu işlemler sırasında Dubai’ye seyahat edecek vatandaşlarımızın vize acentalarının istekleri doğrultusundaki tüm bilgileri eksiksiz paylaşması gerekmektedir.

Örneğin Dubai giriş, çıkış tarihlerinizi varsa uçak biletinizi, sizinle seyahat edecek aile üyelerinizi, yeni evlenmişseniz eşinizin soyadı değişikliği durumunu ve varsa transit geçiş yapacağınızın bilgisini mutlaka paylaşmanız gerekebilir.

Eskişehir Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eskişehir’den Dubai’ye gidecek vatandaşlarımız yukarda da ifade ettiğimiz gibi Dubai vize başvuruları için herhangi bir BAE temsilciliğine, BAE göçmenlik ofisine ya da BAE konsolosluğuna doğrudan başvuru yapmayacaktır. BAE Vize başvurularındaki bir zorunluluk olarak Dubai’ye gidecek vatandaşlarımızın başvurularını mutlaka kendileri adına sponsor olacak (bunlar büyük oranda BAE şirketleridir) bir vize aracı şirket ile yapmaları gerekecektir. Dolayısıyla doğrudan şahsi olarak başvuru yapılabilecek bir sistem mevcut değildir.

Eskişehir’den Dubai vizesi için başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız, SaltVisa Dubai vize departmanından veya yetkili Dubai vize acentaları ile Dubai vizelerini alabileceklerdir. Dilerseniz seyahat edeceğiniz Emirates, Pegasus, THY gibi havayolu şirketleri ile Dubai vize uygulamaları hakkında görüşmeler yapabilirsiniz.

Zira Dubai uçuşu yapan birçok havayolu şirketi vize işlemleri konusunda da yolcularına yardımcı olabilmekte ancak vize hizmeti aldığınız havayolu şirketi ile seyahat etme zorunluluğunun söz konusu olabileceği ihtimalini gözardı etmemeninizi tavsiye ederiz.

Örneğin Emirates ile seyahat edecekseniz, yani Dubai vize başvurunuzu Emirates aracılığıyla gerçekleştiriyorsanız Dubai vize başvurunuz için mutlaka Emirates havayollarından satın alınmış bir uçak bileti dokümanını da sunmanız gerekebilir.

Bunun dışında, Eskişehir’de olup Dubai’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız, Dubai Vizesi bir elektronik vize olduğundan Türkiye’de Dubai vize başvuruları üzerine hizmet veren çok sayıda seyahat acentası ve vize başvuru merkezine de ulaşabilir, vize başvuru süreçlerinde onlarla birlikte çalışabilirler.

Örneğin VFS Global Dubai vize başvuruları konusunda yetkili kurumdur. Dilerseniz VFS- Dubai vize departmanı ile görüşebilir ve hizmetlerinin detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

VFS, Dubai vizesi üzerine hizmet veren nispeten daha katı vize başvuru prosedürleri sunan bir şirkettir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi vize başvurularında satın alınmış Emirates uçak bileti sunmanızı talep edebilirler.

Dubai vize başvurunuzu seyahat acentaları aracılığıyla gerçekleştirecek olmanız halinde ise vize işlemlerinizi daha az prosedürle tamamlayabilirsiniz. (Başvurular çoğunlukla sadece pasaport fotokopisi ile kabul edilir.)

Eskişehir Dubai E-Vize İşlemleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi BAE ile Türkiye Cumhuriyeti devleti arasında yapılan vize kolaylaştırma anlaşmaları nedeniyle BAE, Dubai veya Abu Dabi’ye seyahat edecek umuma mahsus (bordo renkli) pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Dubai E-Vize isimli bir elektronik vize imkanı sunmakta.

Şimdi Eskişehir’den Dubai’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız için Dubai E-vize koşulları hakkında ayrıntılı ve güncel bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Öncelikle yine ifade ettiğimiz gibi söz konusu Dubai vizesi vatandaşlarımızın pasaportuna sticker/etiket vize olarak basılmayacak, A4 kağıdına basılı matbu bir belge şeklinde veya barkodu okunur bir dijital belge olarak PDF şeklinde hazırlanacaktır.

Bu vize için başvuru yapacak vatandaşlarımız vize başvurularını online ortamda yetkili acentalar aracılığıyla gerçekleştirebilecek, Türkiye’de bulunan BAE Konsolosluklarına vize müracaatı yapılamayacaktır.

Verilecek olan Dubai e-vizelerin de:

 • Başvuru sahibinin kimlik ve pasaport bilgileri,
 • Barkod numarası,
 • Sponsor firma bilgisi,
 • BAE devletinin logosu ve bayrağı olacaktır.

Bu vize başvuru sahiplerine hizmet alınan aracı firma tarafından e-posta ya da WhatsApp bildirimi olarak, doküman şeklinde iletilebilmektedir.

PDF formatında gönderilen Dubai E-Vizesinin ve doldurulan gerekli formların çıktısı alındıktan sonra ilgili belgeler yolcuya ait geçerli pasaportun arasına eklenmelidir.

Eskişehir’den Dubai’ye gidecek vatandaşlarımızın Dubai’ye girişleri sırasında vizeleriyle birlikte ile pasaportlarını da yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için “ Dubai E-Vize ” yazımızı okuyabilirsiniz.

Eskişehir Dubai Vizesi Türleri

Çeşitli seyahat gerekçeleri için çeşitli türlerde ve sürelerde farklı Dubai Vizesi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar;

 • 48 saat kalışlı vize
 • 90 saat kalışlı vize,
 • 14 gün kalışlı tek girişli vize,
 • 30 gün kalışlı tek girişli vize,
 • 30 gün kalışlı çok girişli vize,
 • 90 gün kalışlı çok girişli vize olacak şekilde ifade edilebilir.

2021 Eskişehir Dubai Vizesi Ücretleri hakkında ayrıntılı ve güncel bilgilere aşağıda değineceğiz.

Eskişehir Dubai Turist Vizesi İşlemleri

Dubai turist vizesi, ya da Dubai turistik vize, Eskişehir’den Birleşik Arap Emirlikleri topraklarına kısa süreli seyahat amaçları olan tur, tatil, iş toplantısı, müşteri ziyareti, fuar, aile-arkadaş ziyareti, doktorluk vb. eğitim ve mesleki sınav, konferans, kongre gibi amaçlarla seyahat edecek vatandaşlarımızın başvuru yapmaları gereken bir vize türüdür.

Eskişehir’den bu vize türüne başvuru yapacak vatandaşlarımızın Dubai veya BAE’de yaşayan tanıdıklarından herhangi bir davetiye veya taahhütname onayı almaları gerekmemektedir.

Dubai turist vizesi süreleri yukarda da ifade ettiğimiz gibi: 2 ay içinde 30 gün konaklamalı tek giriş ve 3 ay içinde 90 gün konaklamalı tek ve çok girişli olmak üzere birden fazla seçenekle alınabilen bir vizedir.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için ” Dubai Turist Vizesi ” yazımızı okumanızı öneririz.

Eskişehir Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Eskişehir’de olan ve Dubai’ye gitmek isteyen vatandaşlarımız için Eskişehir Dubai vizesi evrakları aşağıdaki gibidir;

 • Seyahat dönüşü en az 6 ay daha geçerliliği olan pasaportunuzun 2. sayfasının PDF formatında renkli taraması.
 • 1 adet arka fonu beyaz biyometrik fotoğrafınızın renkli taraması.
 • Covid-19 sürecinde çift başvurusu yapacaksanız ve evlilik cüzdanınızın fotokopisi.
 • Covid-19 sürecinde Dubai turistik vize başvurusu yapacaksanız geçerli ABD, Schengen, İngiltere, Kanada, Rusya vizelerinizin veya oturum kartlarınızın fotokopisi.
 • Varsa otel ve uçak bileti rezervasyonu.
 • Vize başvuru hizmeti alınan aracı firmanın başvuru formu.
 • Vize ücreti.
 • Yabancı uyruklu iseniz en az 6 ay geçerli Türkiye oturum izni kartınızın fotokopisi.
 • Bazı durumlarda teminat.

Daha detaylı bilgi için ” Dubai Vizesi İçin Gerekli Evraklar ” yazımızı okumanızı öneririz.

E-Vize ile Dubai’ye Nasıl Giriş Yapılır?

Eskişehir Dubai E-Vize’sini mail yoluyla almış vatandaşlarımız, vizelerinin üzerindeki barkodun ve ilgili diğer bilgilerin sağlıklı bir şekilde okunabildiği bir çıktısını alarak pasaportlarıyla birlikte Dubai’ye giriş yapabilirler.

Eskişehir Dubai Vize Başvuru Ücretleri Ne Kadar?

Dubai vize ücretleri 2021-2022 yılları arasında aracı firmaya göre:

 • 48 saatlik Dubai transit vize: 40-50 $ + KDV
 • 96 saatlik Dubai transit vize: 80-90 $ + KDV
 • 30 gün tek girişli Dubai turistik vize: 115-135 $ + KDV,
 • 30 gün çok girişli Dubai turistik vize: 240-250 $ + KDV,
 • Çok girişli Dubai Cruise vizesi: 125-140 $ + KDV,
 • 14 gün tek giriş Dubai servis vizesi: 150-165 $ + KDV,
 • 90 gün tek girişli Dubai turistik vizesi: 280-300 $ + KDV
 • 90 gün çok girişli Dubai turist vizesi: 580-600 $ + KDV olarak değişmektedir.

Söz konusu ücretler dolar üzerinden hesaplanır ancak Türk Lirası olarak tahsil edilir. Bazı vize aracı firmaların servis ücretleri daha yüksek olabilir. Bebek ve çocuklardan da istisnai durumlar dışında aynı ücret alınır.

Eskişehir’de olup Dubai için vize başvurusu yapacak vatandaşlarımız çocukları ya da bebekleri için de vize ücreti ödemek durumundadırlar. Bu konuda ayrıntılı ve güncel bilgilere aşağıda değinecek; meseleyi gerekçelendireceğiz.

Türk Vatandaşları İçin Dubai Vize Yasağı (Son Durum)

Birleşik Arap Emirlikleri 19-50 yaş arası bekar erkeklere veya evli olup tek seyahat eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kısıtlama getirmiş ve söz konusu durumda olan vatandaşlarımızın vize başvurularını reddetmekteydi. Dolayısıyla Covid-19 pandemisi sürecinde 19-50 yaş arası vatandaşlarımız dolaylı yönden de olsa Dubai vize yasakları ile karşılaştı. Ancak 07 Eylül 2021 tarihinde ise 19-50 yaş arası tek ya da bekar erkeklere Dubai vize yasaklarının kaldırıldığı bildirimi yapıldı.

07.09.2021 tarihinden itibaren Dubai turist vizesine başvuru yapacak tek ya da bekar erkekler artık vize onayı alabileceklerdir.

Vize Reddi Durumunda Ücret İadesi Yapılır Mı?

Olası bir karar değişikliği ya da vize reddi durumunda Dubai vizesi başvurusu konusunda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Söz konusu bedel aldığınız ya da alacağınız vizenin değil, vize başvurunuzun ücretidir.

Yeşil Pasaportu Olanların Dubai Vizesi Alması Gerekir Mi?

Yukarda da ifade ettiğimiz gibi Türk vatandaşları için Dubai Vize işlemleri zorunlu uygulamalardır ancak bazı vize kolaylaştırma anlaşmaları da bulunmaktadır. Bordo yani umuma mahsus pasaport sahibi vatandaşlarımızı online ortamda temin edilen Dubai elektronik vizeleri ile seyahat edebiliyorlarken, Eskişehir’den Dubai’ye gitmek isteyen Yeşil pasaport, Gri pasaport ve Diplomatik pasaporta sahip vatandaşlarımız ise vize işlemlerinde bulunmalarına gerek kalmadan Dubai’ye vizesiz olarak seyahatlerini gerçekleştirebilirler.

Sadece Gri pasaporta sahip vatandaşlarımızın seyahatleri için resmi izin yazılarını yanlarında bulundurmaları zorunlu tutulabilir.

Çocuk ve Bebekler için de Dubai Vizesi Almak Gerekir Mi ?

Eskişehir’den Dubai’ye gitmek isteyen vatandaşlarımızın sıkça sordukları sorulardan biri de küçük yaştaki çocuklarına ya da henüz doğmuş bebeklerine vize almaları gerekip gerekmediğidir. Dubai, yaşı fark etmeksizin her bir yolcudan vize ister. Dolayısı ile Dubai Vize başvurusu yapacak her bir vatandaşımız, çocuk ya da bebek fark etmeksizin her bir birey için ayrı vize başvuru ücreti ödemeli ve istenen belgeleri eksiksiz sunarak vize başvurularını gerçekleştirmelilerdir.

Öte yandan 18 yaş altı çocuklar için seyahat etmeyen ebeveynden noter onaylı muvafakatname alınması zorunlu tutulabilir. Bunun dışında 18 yaş altındaki reşit olmayan vatandaşlarımız ya da onların ebeveynleri ayrıntılı ve güncel bilgileri vize başvurusu yaptıkları sırada kendilerine yardımcı olan aracı firmadan öğrenebilirler.

Dubai İçin Covid-19 Aşısı Olmak Gerekir Mi?

2021 yılı Eylül ayı itibariyle vize başvuruları için yeni bir karar alınıncaya dek Sinovac, Biontech, Jansen And Jansen veya Moderna gibi Covid-19 aşılarının olunması Dubai Vizesi başvurusu için zorunlu tutulmamaktadır. Ancak Covid-19 pandemisinin yayılmasını önlemek amacıyla alınan kararlar sık sık değiştiği için en güncel durumu seyahat edeceğiniz hava yolu şirketinden teyit etmeyi unutmayınız.

Dubai Turist Vizeleri Kaç Günde Çıkar?

Eskişehir Dubai E-Vize (Eskişehir Dubai Elektronik Vize) başvurusu başvuru tarihi sonrası 2-8 iş günü arasında sonuçlanabilmektedir.

Yukarda da ifade ettiğimiz gibi çeşitli özel durumlarda ya da başvuruların yoğunlaştığı dönemlerde bu süre uzayabilmektedir.

Dubai 45 Yaş Altı Bekar Erkeklere Vize Vermiyor Mu?

Eskişehir’de olup Dubai için vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız, son dönemde tartışma konusu olmuş bir sorunun cevabını da merak etmekte.

Dubai diğer bir deyişle Birleşik Arap Emirlikleri devleti ne yazık ki iki ülke arasında son yıllarda yaşanan diplomatik problemler nedeniyle 50 yaş altı bekar erkeklere vize onayı vermiyor.

Bu durum sadece diplomatik problemlerden kaynaklanan sorun değildir. Türkiye Cumhuriyeti devleti son yıllarda en çok göç veren ülkeler arasında yer almaktadır ve bu sebeple bir çok ülke niteliksiz göçe karşı önlem almaktadır.

Söz konusu durum hakkında iki ülkeden de herhangi bir bildirim ya da açıklama yapılmamıştır. Belirtmekte olduğumuz bu bilgiler, Salt Visa olarakyaptığımız vize başvurularından ve uluslararası gelişmelerden derlediğimiz deneyimlerden hareketle aktardığımız bilgilerdir. 7 Eylül 2021 tarihinden itibaren BAE devleti 45 yaş altı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı bekar erkeklere vize onayı vermeye başlamıştır.

Ancak yine de Eskişehir’de yaşayan ve Dubai için vize başvurusu yapmak isteyen 45 yaş altı bekar erkeklere vize başvurusu yapmadan önce güvenilir Dubai Vize Danışmanlık firmalarından yardım almalarını tavsiye ederiz.

Dubai Turist Vizesi Reddi

Dubai vize retleri özellikle 2020-2021 yılları arasında çeşitli gerekçelerle artış göstermektedir.

Vize başvurularının başlıca reddedilme gerekçeleri:

 • Yukarda da ifade ettiğimiz gibi iki ülke arasındaki diplomatik problemler,
 • Türkiye’nin en çok göç veren ülkeler arasında yer alması,
 • Yanlış veya eksik vize başvurusu olarak ifade edilebilir.

Alınacak olan vize reddi başvuru sahiplerinin sicilini olumsuz anlamda etkilememektedir. Eskişehir’den Dubai Vizesi için E-Vize (Elektronik Vize) başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız iki ülke ilişkilerinin normalleşmesi halinde veya Dubai vize danışmanlık firmaları ile doğru ve daha güvenilir bir başvuru yapmaları halinde vize onayı alabileceklerdir.

Daha detaylı bilgi için ” Dubai Vize Reddi ” yazımızı okumanızı öneririz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara!