Şubat 21, 2020 - Blog

Hollanda Vize Danışmanlık

Değerli ziyaretçilerimiz merhaba, Hollanda vize danışmanlık konusu hakkında hazırladığımız web sayfamıza hoşgeldiniz.

Hollanda, vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı, iş, turistik ve akraba ziyareti gibi amaçlarla en fazla seyahat edilen Schengen ülkeleri arasında yer almaktadır. Sayfamızın devamında seyahatleriniz için önemli olacak Hollanda vize danışmanlığı konusuna dair en temel bilgileri bulabileceksiniz.

  • Hollanda vize danışmanlık,
  • Hollanda vize danışmanlık ücretleri hakkında bilinmesi gereken hususları ve sektörün klişelerini sizlerle paylaşacağız.

Hollanda Vize Danışmanlık Nedir?

Hollanda vize danışmanlığı sorunsuz bir vize işlemi için ihtiyacınız olabilecek bir hizmettir. Spesifik bir durumunuz yok iyi bir şirkette asgari maaşın üstünde geliriniz var ise vize danışmanlık hizmeti almanız gerekebilir . Yine Schengen alanına sık seyahat eden biriyseniz vize danışmanlık hizmeti almanızı gerektirecek bir durum olmayabilir. Ancak çalıştığınız işe yeni girmiş, asgari ücret üzerinden maaş alıyor, çalışmıyor veya kısa süre önce işinizden ayrılmışsanız vize danışmanlık hizmeti almanız yararınıza olabilir.

Hollanda Konsolosluğu, ilk Schengen vize başvurularında başvuru sahibinin seyahat amacının net ve anlaşılır olması konusunda hassas bir konsolosluktur. Seyahat amacı net ve anlaşılır olmayan, turistik faaliyette bulunulacağına dair en ufak bir şüphe var ise vize başvuruları genel anlamda reddedilir.

Diğer yandan vize başvurularınız için sunduğunuz otel ve uçak bileti rezervasyonları işlem aşamasında iptale düşmemelidir. İptale düşmüş otel-uçak rezervasyonları nedeniyle vize başvuruları büyük oranda 8. Madde ile reddedilir. Seyahatinize az bir süre kalmış (randevu tarihi ile başvuru tarihi arasında en az 15 iş günü) ise başvurunuz büyük oranda yine 2 veya 8. madde gerekçe gösterilerek reddedilecektir.

Çalıştığınız iş yerine yeni girmiş, maaş bordronuz henüz çıkmamışken vize başvurusunda bulunuyorsanız seyahat amacınızın net ve anlaşılır olabilmesi için Konsolosluğu ikna etmeniz zorunludur. Aksi takdirde 9. madde ile Hollanda vize reddi alabilirsiniz.

Dolayısı ile vize danışmanlık hizmeti alırken bu hassasiyetleri gösterebilecek bir vize danışmanlık şirketi ile çalışmanız sizlerin yararına olacaktır. Danışmanlık hizmeti alacağınız şirketten mutlaka başvuru dosyanızın zayıf yönlerinin ortadan kaldırılmasını, seyahatiniz için gerçek rezervasyonlar kullanılmasını talep ediniz.

Konsolosluk görevlileri bir vize başvuru dosyasını değerlendirirken her zaman başvuru sahibinin ülkesine geri dönüp dönmeyeceğini dikkate alır hatta başvuru dosyasının en zayıf yanları üzerinde durur.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara!