Şubat 20, 2020 - Blog

İngiltere Vize Danışmanlık Ücretleri

Değerli ziyaretçilerimiz merhaba, İngiltere vize danışmanlık ücretleri konusu üzerine hazırladığımız sayfamıza hoşgeldiniz. 

İngiltere vize danışmanlık ücretleri başvuru hizmeti alacağınız vize şirketinin servis bedeline göre değişmektedir. Ancak daha önemli konuyu sizlerle paylaşmak isteriz.

İngiltere vize danışmanlık ücreti altı doldurulması gereken bir konudur.

Gerçek anlamda İngiltere vize danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bu hizmetin düşük ücretler karşılığında yapılmayacağını bilmenizi isteriz. Kaldı ki gerçek anlamda bir İngiltere vize danışmanı bulmanız biraz zor olabilir. Vize acentaları kelimenin tam anlamıyla bir vize danışmanı değildir. Vize acentaları evraklarınızı alır, inceler, eksik evraklarınızı sizlerle paylaşır ardından online formunuzu doldurarak randevu günü sizi başvuru merkezinde karşılar. Bu hizmet tam olarak İngiltere vize danışmanlık hizmeti değildir.

İngiltere vize danışmanlığı, dosyanızın Konsolosluk gözünden incelenerek değerlendirilmesi, dosyanızın zayıf ve eksik yönlerinin güçlendirilmesinin sağlanması ve başvuru sahibinin doğrudan yönlendirmesi gibi faktörlerden oluşmaktadır. Dolayısı ile 200-300 TL arası ücret ödeyerek aldığınız ayda maksimum 20-30 İngiltere vize başvurusu yapan vize şirketlerinden İngiltere vize danışmanlığı beklememeniz doğru bir yaklaşım olmayacaktır.

İngiltere Vize Danışmanlık Ücretleri Neye Göre Belirleniyor?

Vize acenta sayılarının her geçen gün artması, rekabetin her geçen gün daha agresif bir hal alması İngiltere vize danışmanlık ücretini her geçen daha düşük seviyelere çekerken bu ortamda sağlıklı bir vize danışmanlık hizmeti ne yazık ki yeşermiyor. Dolayısı ile İngiltere vize danışmanlık ücreti, danışmanlık hizmetinden ne anladığınızla doğrudan ilişkilidir.

Amacınız sadece vize başvuru formunuzu doldurtmak ise İngiltere vize başvuru merkezi TLS Contact, vize başvuru formunuzu herhangi bir yönlendirme yapmadan, vermiş olduğunuz bilgilerde tek bir düzeltme bile yapmadan 430 TL’ye doldurmaktadır.

Aynı Şekilde SETUR Vize İngiltere vize başvurunuz için konsolosluğun harç ücretine ek olarak 350 TL hizmet bedeli almaktadır. Ancak bu hizmette yine bir İngiltere vize danışmanlık hizmet değildir. Bu hizmetler tam manasıyla bir idari hizmet bir koordinasyon hizmetidir.

Dolayısı ile İngiltere vize danışmanlık fiyatı konusunda size net bir rakam söyleyemiyoruz ancak şu konuyu bilmenizi isteriz uygun fiyatla alacağınız İngiltere vize danışmanlık hizmetinin bir danışmanlık hizmeti değildir. Küçük bir araştırma ile İngiltere vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 21 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunları kullanabilirsiniz <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Call Now ButtonHemen Ara!